Květen 2014

5 věcí.. co nesnášim na klucích

27. května 2014 v 21:53 | PooBee |  Vztahy/ Holky/ Kluci

1.Neví co chtějí

  • Říkaj: "Chci dívku co si na nic nebude hrát a bude sama sebou, nebude chodit zmalovaná jako klaun a bude přírodní", ale otáčejí se dívkama co jim oči v černých odstínech zanikají, co mají paštiky na obličeji a co chodí po městě jako lehká děva.
  • "Mám rád dívky, co mají svou hlavu a jsou inteligetní" ale otáčí se za dívkami co mají v hlavě piliny a starají se jen o to co se druhý den vezmou na sebe, jak si nalakují nehty, jaké doplňky si k tomu vezmou, jak si nechají udělat vlasy a řídí se podle názorů nejoblíbenější dívky z party.
2.Říkaj, že by vás kvůli jiné neopustili
  • Avšak ani to neni pravda. Požádá vás o ruku a myslíte si že budete žít šťastně až do smrti. Pak potká někde v baru ženu s velkými křivkami a láska mezi vámi zmizne, protože je málo můžu kteří si nechávaj oči jen pro vás a odolají tomu pokušení mít tu jinou ženu..
3.Získání srdce
  • Říká se: "co se škádlívá, to se rádo mívá" .. Ano to je sice pravda, ale když kluk začne holku urážet a pak jí vyzná lásku. taky ani to neni 2x dobrý. Dívku to urazí a pak o něm nechce ani slyšet, ale on jí tajně miluje a dává jí to najevo tím, že je na ní sprostej, hnusnej a ubližuje jí.
4.Když chtějí po holce jen jedno
  • SEX .. Každý kluk tvrdí - miluju tě a jediný co chci jsi ty- ale vlastně mu jde jen o to dostat jí do postele. Jakmile zjistí, že to sní takový jak si to představoval, tak jí pošle do vy víte kam :)
  • Nesnášim, když mi kluk napíše, že by mě ***** .. dobře je to lichotivý, ale vlastně mě to uráží, protože se vůbec nekoukaj na mé chování, na to jaká doopravdy jsem, ale na to kouká v téhle době málo kluků.
5.Myslí si že jsou něco víc než ostatní
u mnohých kluků to tak už prostě bývá. Jsou to namyšlení šampónci co si myslí, že jsou něco víc než ostatní. To že nejsou panicové už ve 13 jim ještě víc přidá na egu. Och ano fakt skvělý odpanit spoustu holek, kterým je 16 a tomu klukovi je zrovna 14. ano si fakt frajer, když si ani nepamatuješ jejich jména..... Toto neni určené pro všechny kluky. Protože né všichni jsou stejní samozřejmě :)

Život ( část 2 )

15. května 2014 v 15:16 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky

Sebepoškozování

Chtěla bych navázat na včerejší blog.. emaři ... takhle si říkají lidé co nosí černé oblečení, mají mastné patky a neposlouchají moderní hudbu. V této době už nikdo jako emo neni, většina lidí jsou spíš scene.. to neni tak out. Lidi v téhle době se hrozně rádi řezají na žílách a na nohou. K čemu jim to je? Jen si přidělávají jizvy na svých tělech a pak si stěžují. Kdyby k tomu měli aspoň pádné důvody, ale někteří z nich se řezají jen protože , že jim je 12-13 a kluk/holka jim řekl , že snimi nechce chodit. Sakra mají celý život před sebou a oni chtějí skočit z okna a podřezat jen, protože se jejich rodiče hádají a kluci/holky je odmítají. To neni možný. V dřívějších dobách tohle nebylo. Dřív se lidé zamilovávali až minimálně v 15-ti letech a rozhodně se kvůli odmítnutí nechtěli zabít. Ano možná se zabíjeli z mentálního postižení a ze strachu z odmítnutí, ale kterýho idiota ( s prominutim) napadlo se kvůli tomuhle řezat. Lidi zamyslete se. Věčně si jen stěžujete na to jaký máte strašný život a na vaše sociální sítě píšete své životní příběhy, které zaujme spoustu lidí a budou vám psát jak jim je vás líto. Ale proč? Támhle v africe umře přes tisíce lidí týdně a vy si stěžujete, když se vaše rodiče pohádají. Proberte se lidičky a zamyslete se nad tim jestli vážně stojí si podřezávat žíli za hloupou hádku. Rodiče se spolu musí někdy za čas pohádat jinak by to spolu nevydrželi.
No , ale nejsou zde jen důvody kvůli rodičům a odmítání, ale také kvůli haterům na ask.fm.. Tito lidé si na vás léčí jen mindráky, protože ví že jste lepší než oni. Dobře někdy jsou tyto anonymní urážky trochu k zamyšlení, ale přece jenom by jste tyto hnusné anonymní urážky měli ignorovat a raději na to neodpovídat, protože jim to akorát tak dělá dobře :) Nechápu lidi co anonymně urážejí. Je to stupidní a dětinské. Přes anonymitu je každý frajer, ale do očí vám to poví málokdo. Hateři by se měli zamyslet i nad tím co píšou, protože někdy píšou neskutečné píčoviny ( promiňte ten výraz ), které kolikrát ani nejsou pravdivé. To samé jako jsou drby. Když se o vás povídá že jste těhotní apod.. prostě tohle vše by se mělo ignorovat, jelikož kdyby jste na to reagovali jim to akorát udělá dobře a budou v tom pokračovat :)

Anorexie.

15. května 2014 v 14:30 | Mettee |  Mettee
Nedávno jsem objevila jednu holčinu na sociální síti Ask.fm. Dost známý pro dnešní generaci a také oblíbený a někdy až i vražedný prostředek k zjišťování informací anonymě , ale to není to očem chci psát. Chci psát o Anorexii nebo Mentální anorexie (latinsky -anorexia nervosa z řečtiny an - nedostatek , orexis - chuť ) ..Hodně sem otom tématu četla a psala si stou dívkou která má náběh na anorexii. Tahle nemoc je hodně vážná a opravdu nechápu lidi co jí psali že jí v tom podporují že si jde za svým cílem. Opravdu? cílem ? cíl není vyhubnout na kost. Nejhorší na tom je že je to mentální choroba která jim oblivňuje mozek tím že se frut vidí tlustčí . Anorexie by se měla zachytit co nejdříve , protože když už to zajde dál už se stim nic nedá dělat protože ti lidi už takový jsou a nikdo jim nepomůže . Tahle nemoc je svým způsobem v dnešní době hodně "oblíbená" příbívá těch to lidí čím dál víc . Nejvíc jich je žanského pohlaví ale najdou se i muži kteří jsou anorktici. Opravdu mi přijde hrozné když 14ti letá holka chce zhubnout na tolik až to zdraví ohrozuje a ostatní lidi jí vtom podporují , ti co jí podporují jsou asi trochu mentálně narušení jelikož to není normální. Tahle nemoc je velmi vážná a neměli by se vní lidi podporovat a obvzlášt né tak mladé dívky ale v dnešní komerční době kdy vidíme jako svůj vzor zpěvačky modelky a herečky které važí 50kg se tomu ani nemůžem divit..


Napište mi vášnázor na toto téma. -Mettee

Život ( část 1 )

14. května 2014 v 22:58 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky

Proč vlastně žijeme?

Proč vlastně žijeme a proč sme se narodili? Tuto otázku si pokládá asi každý, avšak nikdo na ni nemůže odpovědět.
Říká se, že jsme se narodili proto, aby se země mohla rozvinout. Já tohle nikdy nechápala a myslím že ani nebudu. Narodit se a pak skončit pod kytkama se mi nechce. Při myšlence že jednou tu nebudu se mi dělá husí kůže. Né všichni co se narodili si žijí pěkně. Místo toho trpí a snaží se přežít, ale proč? Je proco žít? Každý jednou zemřeme a vše jednou končí, tak nač se snažit přežít zrovna teď? Člověk se narodí, aby z něj jednou mohl být třeba doktor, vynálezce, prezident nebo někdo kdo pomůže světu.. ale co s lidmi kteří se narodí jen proto aby z nich byli jen bezdomovci a feťáci? Mě osobně je těchto lidí líto. Neříkám, že jsem světový vynálezce či nápomocník, ale nejsem bezdomovec či kuřák, ochlasta nebo feťák. Tyto věci se mi příčí. Lidé co toto provozují našemu světu akorát tak škodí. Měli by se zamyslet nad tím co právě dělají. Né že škodí jen světu, ale škodí i sami sobě a svému zdraví. Je několik typů lidí, které bych vám chtěla představit.
  • Feťáci, kuřáci a alkoholici - Jsou to lidé, kteří žijí jen návykovými látkami. Nevydrží třeba ani 5 hodin max. bez té dané věci. Féťaci jsou agresivní lidé, jsou hloupí a své potřebné nádobí k jejich návyku pohazují jen tak venku. Malé děti co to neznají si to prostě vezmou a pak si stím hrajou. Nemám feťáky ráda. Můj strejda seděl 10 let za převážení nějaké drogy přes hranice. Můj bratranec je člověk co si musí stále píchat. Bratrancova bývalá přítelkyně je také feťačka. Mého táty přítelkyně má syna, který také fetuje a ani odvykací kůra mu nepomohla, jeho přítelkyně též fetovala. Jak se mám asi v této společnosti cítit? Pak alkoholici.. no jistě. Věčně opilí další agresivní lidé. Většinou díky alkoholu vyjde najevo pravda. Díky alkoholu vzniká spousta rvaček, bouraček a jiných nehod.. Má máma bývala velká alkoholička spolu s jejím přítelem. Má sestra vychovávala mě a mladšího bratra do jejích 16-ti let. Pak se odstěhovala k tátovi. Bývalí dva přítelové mé matky jsou také alkoholici. Přítelkyně mého táty je alkoholička. Ano z této společnosti si mám brát příklad a má být ze mě slušná dívka. No a kuřáci... to nebudu vyjmenovávat, protože kouří u mě v rodině naprosto všichni až na mou poslední žijící babičku a jedinou tetu. Můj otec mě stále kontroluje, protože se bojí že o to přijdu někde v křoví s nějakym klukem nebo že bych u něj přespávala. Je mi 15 a má sestra o to přišla v 16-ti a vážně mě mrzí, když ze mě dělají mou sestru a nevěří mi. No to byla jen malá odbočka, jdeme dál.
  • Gauneři a zhulenci - Opět lidé k životu nepotřební. Áno uznávám, kdyby nebylo gaunerů tak spoustu lidí nemá práci, protože díky nim se má co opravovat, ale i tak. K čemu jim to je všechno pěkné níčit? U nás pod školou se udělal nově park a ani né do týdne se tam zničili přidělané mlýnky a jsou posprejované stromy nadávkami typu - Bitch - a znakami vagíny. Áno právě vás to určitě rozesmálo.. Ha ha ha tak se všichni zasmějem. U nás ve městě je hezká jen jedna věc a to je ten park.. Lidé v tomto městě si stěžují jak tu nic pořádného neni. A oni se diví? Všichni to jen ničí a nemůžou za to jen nevychovaní parchanti, ale i dospělí. Pak jsou tu zhulenci. Děti co si myslí jakou děsně tvrdí, když hulí trávu everyday. Áno tráva a vodnice.. to nejlepší v životě pro co žít. Dvanáctky a Třináctky a jejich statusy typu - Miluju weed :33 - - jééžiš tričko s trávou :O to musim mít :O - nebo - dneska v čajce na vodnici.. best day ever lidičky :33 - Vážně?.. kam ta doba spěje lidi? Moje máma o to přišla v 19-ti a cigaretu ochutnala poprvé v 16-ti. V téhle tobě je to tak že vlhké 12cky si jdou po ulici s cígem v držce a cítí se děsně frajersky. To neni možný sakra proberte se. až budete dospělí budete hnusný a vrásčitý. Budete mít žlutý zuby a bude te mít hnusnou kůži na prstech. Je vám 12-15 let a vy už šukáta, kouříte a chlastáte.. proberte se lidi !!!! Dobře jdeme dál
  • Emaři a ostatní - Och áno je to přeci jen styl být emo, ale teď se nechci zaměřovat na jejich styl, ale na to že se takhle i přezdívá lidem co se rádi sebepoškozují a chtějí umřít. Tito lidé jsou podle mého mentálně postižení, když si věčně podřezávaj žíli kvůli důvodům typu - on mě nechce, já se mu nelíbím , nejde mi internet, mám díru v ponožce - měli by jste se zamyslet nad tím jaký máte důvody ke smrti. Spoustě lidem by jste ublížili. Sebevraždy podnikají jen lidé, kteří jsou sobecký a nejsou duševně v pořádku.. Tomuhle tématu se budu věnovat zítra.. Pak jsou tu milionáři.. utrácejí peníze za zbytečnosti přitom by mohlo pomoci charitám aj. Pak jsou tu i hateři, kteří umí anonymně urážet ostatní, ale na sebe se nikdy nepodívaj..
Lidi vážně se nad sebou zamyslete :)

Ha ha ha 2

14. května 2014 v 13:57 | PooBee |  Realita VS Internet
Projížděla jsem si facebook a nemohla si nevšimnout jednou Vinu[Vajnu]. Toto je pro pokračování minulého článku. Na již zmíněné video o dvou dívkách v přechozim článku, se dělají parodie :) Áno musim uznat tyto videa už vtipné jsou, ale stejně mi pořád nejde do hlavy proč se všichni smějí té dívce, která dostala po hlavě. Včera mi podklouzla noha a upadla jsem a dala si do hlavy a neni to příjemný, ta bolest je vážně ukrutná a ta představa že ta dívka dostala ještě větší ránu do hlavy lopatou je ještě horší a nechtěla bych být na jejim místě :)
Jedna z parodií zdě ► https://www.facebook.com/photo.php?v=551216298344439&set=vb.382646855201385&type=2&theater

Ha ha ha

9. května 2014 v 14:56 | PooBee |  Realita VS Internet
Internetem se víří video, kde se dvě mladé dívky mlátí. Nejdřív to začíná jen kopanci a fackami, ale skončí to ránou do hlavy lopatou. Mám ráda rčení " všeho moc škodí" nebo "co je moc to je moc". Všichni si navzájem toto video rozesílaj po facebooku a sdílí to s komentáři typu - no ta jí dobře dala :DDDD - apodobné ;) Můj názor? Já osobně sem se u toho ani jednou nezasmála. Natáčet jak se dvě mladé dívky nebo jiné perou je ubohost, a už tuplem když to dají na internet. Rvačky lidí jsou jejich věc a ostatní by se do toho neměli plést a smát se, když si dají na čumák... Všichni se tomu smějí a ani neví jak je to strašný!! Video jsem viděla celé a nakonci ta dívka ležela na zemi a brečela, chlapec jí musel vzít do náruče a jeli do nemocnice. Ano zasměju se u videa kde si dá někdo na držku, ale omylem a né když někdo někoho schválně jebne lopatou po hlavě..!!!! Lidé by se měli zamyslet nad tím kde sranda končí a začíná.. Nechápu co je na tom k smíchu.. Dívka v růžovém tričku dostala strach tak před tou druhou začala utíkat protože si na ní vzala lopatu. Představte si jaký by to bylo vám, kdyby vás někdo vzal lopatou po hlavě :/ Asi by to moc příjemné nebylo že? :)) Vážně by jste se nad sebou měli někdy zamyslet lidički :)
Video k vidění zde ► https://www.facebook.com/photo.php?v=895015580523992&set=vb.100000466765584&type=2&theater
s pozdravem vaše PooBee ( včelí hovínko :3 :DD )