5 věcí.. co nesnášim na klucích

27. května 2014 v 21:53 | PooBee |  Vztahy/ Holky/ Kluci

1.Neví co chtějí

  • Říkaj: "Chci dívku co si na nic nebude hrát a bude sama sebou, nebude chodit zmalovaná jako klaun a bude přírodní", ale otáčejí se dívkama co jim oči v černých odstínech zanikají, co mají paštiky na obličeji a co chodí po městě jako lehká děva.
  • "Mám rád dívky, co mají svou hlavu a jsou inteligetní" ale otáčí se za dívkami co mají v hlavě piliny a starají se jen o to co se druhý den vezmou na sebe, jak si nalakují nehty, jaké doplňky si k tomu vezmou, jak si nechají udělat vlasy a řídí se podle názorů nejoblíbenější dívky z party.
2.Říkaj, že by vás kvůli jiné neopustili
  • Avšak ani to neni pravda. Požádá vás o ruku a myslíte si že budete žít šťastně až do smrti. Pak potká někde v baru ženu s velkými křivkami a láska mezi vámi zmizne, protože je málo můžu kteří si nechávaj oči jen pro vás a odolají tomu pokušení mít tu jinou ženu..
3.Získání srdce
  • Říká se: "co se škádlívá, to se rádo mívá" .. Ano to je sice pravda, ale když kluk začne holku urážet a pak jí vyzná lásku. taky ani to neni 2x dobrý. Dívku to urazí a pak o něm nechce ani slyšet, ale on jí tajně miluje a dává jí to najevo tím, že je na ní sprostej, hnusnej a ubližuje jí.
4.Když chtějí po holce jen jedno
  • SEX .. Každý kluk tvrdí - miluju tě a jediný co chci jsi ty- ale vlastně mu jde jen o to dostat jí do postele. Jakmile zjistí, že to sní takový jak si to představoval, tak jí pošle do vy víte kam :)
  • Nesnášim, když mi kluk napíše, že by mě ***** .. dobře je to lichotivý, ale vlastně mě to uráží, protože se vůbec nekoukaj na mé chování, na to jaká doopravdy jsem, ale na to kouká v téhle době málo kluků.
5.Myslí si že jsou něco víc než ostatní
u mnohých kluků to tak už prostě bývá. Jsou to namyšlení šampónci co si myslí, že jsou něco víc než ostatní. To že nejsou panicové už ve 13 jim ještě víc přidá na egu. Och ano fakt skvělý odpanit spoustu holek, kterým je 16 a tomu klukovi je zrovna 14. ano si fakt frajer, když si ani nepamatuješ jejich jména..... Toto neni určené pro všechny kluky. Protože né všichni jsou stejní samozřejmě :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama