Anorexie.

15. května 2014 v 14:30 | Mettee |  Mettee
Nedávno jsem objevila jednu holčinu na sociální síti Ask.fm. Dost známý pro dnešní generaci a také oblíbený a někdy až i vražedný prostředek k zjišťování informací anonymě , ale to není to očem chci psát. Chci psát o Anorexii nebo Mentální anorexie (latinsky -anorexia nervosa z řečtiny an - nedostatek , orexis - chuť ) ..Hodně sem otom tématu četla a psala si stou dívkou která má náběh na anorexii. Tahle nemoc je hodně vážná a opravdu nechápu lidi co jí psali že jí v tom podporují že si jde za svým cílem. Opravdu? cílem ? cíl není vyhubnout na kost. Nejhorší na tom je že je to mentální choroba která jim oblivňuje mozek tím že se frut vidí tlustčí . Anorexie by se měla zachytit co nejdříve , protože když už to zajde dál už se stim nic nedá dělat protože ti lidi už takový jsou a nikdo jim nepomůže . Tahle nemoc je svým způsobem v dnešní době hodně "oblíbená" příbívá těch to lidí čím dál víc . Nejvíc jich je žanského pohlaví ale najdou se i muži kteří jsou anorktici. Opravdu mi přijde hrozné když 14ti letá holka chce zhubnout na tolik až to zdraví ohrozuje a ostatní lidi jí vtom podporují , ti co jí podporují jsou asi trochu mentálně narušení jelikož to není normální. Tahle nemoc je velmi vážná a neměli by se vní lidi podporovat a obvzlášt né tak mladé dívky ale v dnešní komerční době kdy vidíme jako svůj vzor zpěvačky modelky a herečky které važí 50kg se tomu ani nemůžem divit..


Napište mi vášnázor na toto téma. -Mettee
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 G G | 1. července 2014 v 19:38 | Reagovat

Dřív než to zveřejníš si to po sobě přečti. Pokud to sama nezvládneš dej mi vědět. :) Pomůžu a moc ráda. :)
-G

2 Mirkavart Mirkavart | E-mail | Web | 23. července 2018 v 4:02 | Reagovat

Peels help to eliminate from of all old amendments of the skin layer. Procedures efficient at any time, shown for skin of any species. After non-traumatic exfoliation disappear small wrinkles, skin area becomes young, smooth. Adaptation – three days. an Average peeling efficiently copes wrinkles (expression, old, smoothing hardly noticeable scars, removes freckles.
Recovery – seven days. Profound peeling performing in the beauty hospitals. This is very efficient operation, but requires long period recovery – about one month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical peel before after</a>

3 KulRock KulRock | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 4:06 | Reagovat

Seal armpit delivers inconvenience, aches. To delay trip in the hospital cannot be. Formation under the muscle cavity may turn out to be cancer illness. However often it is result regular use antiperspirants, violation rules personal hygiene, excessive sweating. Inflammation causes narrow clothing, infected razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/i-have-a-lump-under-my-armpit-which-doctor-should-i-visit>why do i have a lump under my armpit</a>  
Compaction under the arm, inflammation, lump getting warm? This is the boil that should cut from the surgeon, then drink antibiotics. initial stage cost solutions, anti-inflammatory medicines. If the process switched to second stage, need surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama