Život ( část 1 )

14. května 2014 v 22:58 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky

Proč vlastně žijeme?

Proč vlastně žijeme a proč sme se narodili? Tuto otázku si pokládá asi každý, avšak nikdo na ni nemůže odpovědět.
Říká se, že jsme se narodili proto, aby se země mohla rozvinout. Já tohle nikdy nechápala a myslím že ani nebudu. Narodit se a pak skončit pod kytkama se mi nechce. Při myšlence že jednou tu nebudu se mi dělá husí kůže. Né všichni co se narodili si žijí pěkně. Místo toho trpí a snaží se přežít, ale proč? Je proco žít? Každý jednou zemřeme a vše jednou končí, tak nač se snažit přežít zrovna teď? Člověk se narodí, aby z něj jednou mohl být třeba doktor, vynálezce, prezident nebo někdo kdo pomůže světu.. ale co s lidmi kteří se narodí jen proto aby z nich byli jen bezdomovci a feťáci? Mě osobně je těchto lidí líto. Neříkám, že jsem světový vynálezce či nápomocník, ale nejsem bezdomovec či kuřák, ochlasta nebo feťák. Tyto věci se mi příčí. Lidé co toto provozují našemu světu akorát tak škodí. Měli by se zamyslet nad tím co právě dělají. Né že škodí jen světu, ale škodí i sami sobě a svému zdraví. Je několik typů lidí, které bych vám chtěla představit.
  • Feťáci, kuřáci a alkoholici - Jsou to lidé, kteří žijí jen návykovými látkami. Nevydrží třeba ani 5 hodin max. bez té dané věci. Féťaci jsou agresivní lidé, jsou hloupí a své potřebné nádobí k jejich návyku pohazují jen tak venku. Malé děti co to neznají si to prostě vezmou a pak si stím hrajou. Nemám feťáky ráda. Můj strejda seděl 10 let za převážení nějaké drogy přes hranice. Můj bratranec je člověk co si musí stále píchat. Bratrancova bývalá přítelkyně je také feťačka. Mého táty přítelkyně má syna, který také fetuje a ani odvykací kůra mu nepomohla, jeho přítelkyně též fetovala. Jak se mám asi v této společnosti cítit? Pak alkoholici.. no jistě. Věčně opilí další agresivní lidé. Většinou díky alkoholu vyjde najevo pravda. Díky alkoholu vzniká spousta rvaček, bouraček a jiných nehod.. Má máma bývala velká alkoholička spolu s jejím přítelem. Má sestra vychovávala mě a mladšího bratra do jejích 16-ti let. Pak se odstěhovala k tátovi. Bývalí dva přítelové mé matky jsou také alkoholici. Přítelkyně mého táty je alkoholička. Ano z této společnosti si mám brát příklad a má být ze mě slušná dívka. No a kuřáci... to nebudu vyjmenovávat, protože kouří u mě v rodině naprosto všichni až na mou poslední žijící babičku a jedinou tetu. Můj otec mě stále kontroluje, protože se bojí že o to přijdu někde v křoví s nějakym klukem nebo že bych u něj přespávala. Je mi 15 a má sestra o to přišla v 16-ti a vážně mě mrzí, když ze mě dělají mou sestru a nevěří mi. No to byla jen malá odbočka, jdeme dál.
  • Gauneři a zhulenci - Opět lidé k životu nepotřební. Áno uznávám, kdyby nebylo gaunerů tak spoustu lidí nemá práci, protože díky nim se má co opravovat, ale i tak. K čemu jim to je všechno pěkné níčit? U nás pod školou se udělal nově park a ani né do týdne se tam zničili přidělané mlýnky a jsou posprejované stromy nadávkami typu - Bitch - a znakami vagíny. Áno právě vás to určitě rozesmálo.. Ha ha ha tak se všichni zasmějem. U nás ve městě je hezká jen jedna věc a to je ten park.. Lidé v tomto městě si stěžují jak tu nic pořádného neni. A oni se diví? Všichni to jen ničí a nemůžou za to jen nevychovaní parchanti, ale i dospělí. Pak jsou tu zhulenci. Děti co si myslí jakou děsně tvrdí, když hulí trávu everyday. Áno tráva a vodnice.. to nejlepší v životě pro co žít. Dvanáctky a Třináctky a jejich statusy typu - Miluju weed :33 - - jééžiš tričko s trávou :O to musim mít :O - nebo - dneska v čajce na vodnici.. best day ever lidičky :33 - Vážně?.. kam ta doba spěje lidi? Moje máma o to přišla v 19-ti a cigaretu ochutnala poprvé v 16-ti. V téhle tobě je to tak že vlhké 12cky si jdou po ulici s cígem v držce a cítí se děsně frajersky. To neni možný sakra proberte se. až budete dospělí budete hnusný a vrásčitý. Budete mít žlutý zuby a bude te mít hnusnou kůži na prstech. Je vám 12-15 let a vy už šukáta, kouříte a chlastáte.. proberte se lidi !!!! Dobře jdeme dál
  • Emaři a ostatní - Och áno je to přeci jen styl být emo, ale teď se nechci zaměřovat na jejich styl, ale na to že se takhle i přezdívá lidem co se rádi sebepoškozují a chtějí umřít. Tito lidé jsou podle mého mentálně postižení, když si věčně podřezávaj žíli kvůli důvodům typu - on mě nechce, já se mu nelíbím , nejde mi internet, mám díru v ponožce - měli by jste se zamyslet nad tím jaký máte důvody ke smrti. Spoustě lidem by jste ublížili. Sebevraždy podnikají jen lidé, kteří jsou sobecký a nejsou duševně v pořádku.. Tomuhle tématu se budu věnovat zítra.. Pak jsou tu milionáři.. utrácejí peníze za zbytečnosti přitom by mohlo pomoci charitám aj. Pak jsou tu i hateři, kteří umí anonymně urážet ostatní, ale na sebe se nikdy nepodívaj..
Lidi vážně se nad sebou zamyslete :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama