Červenec 2014

Co holky vlastně chtějí?

22. července 2014 v 14:34 | PooBee |  Vztahy/ Holky/ Kluci
Nemohu mluvit za všechny holky, protože každá chce něco jinýho, ale většina by semnou určitě souhlasila takže jdeme na to :)
► Asi 90% populace mužského pohlaví, žije v doměnce, že dívka chce romantického muže, co na ní bude něžný a milý a bude to taková malá dámička.
Každá žena/dívka od kluka chce aby byl milý, trochu upřímný, hodný, aby měl smysl pro romantiku a pro hůmor a samozřejmě aby byl pěkný. I když řekne že jí na vzhledu nezáleží, tak vždycky jí na vzhledu záleží aspoň 50ti procentně.
1/2 populace ženského pohlaví přitahujou muži/kluci, které muži rádi nazývají "zm*dy" , ale to tak není. Žena touží po muži co bude mít v sobě i vášeň a né jen romantiku... nechce aby sobě měl muž strach, že ženě ublíží, když na ní bude o něco tvrdší.
Chce aby jí muž vášnivě líbal a přirazil ke zdi. Né aby jí líbal a bál se jí zkřivit vlásek a omlouval se za každé větší "přiražení".
Snad mě chápete.
Prostě, jestli chcete na ženu zápusobit musíte .. :
  1. Být aspoň trochu pohledný - někdy je dobrý se dívat jeslti vám nesrůstá obočí
  2. Být romantik
  3. Mít v sobě kus vášně
  4. Nebýt dámička
  5. Umět si poradit v domácnosti - opravit cokoliv se v domácnosti rozbije
Myslim, že to jsou naprosto typické věci co žena od muže očekává :)
Snad se článek líbil. :)
-PooBee

Voda a její problémy

13. července 2014 v 15:06 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky
Dobře... nad tímhle článkem dumám už měsíc -_- 3x sem to smazala a furt nevim jak to podat, jelikož je to téma k zamyšlení, tak to chci prostě napsat, ale nevim jak. Tak nějak prostě začnu.

Přemýšleli jste někdy o tom že zbytečně plýtváte vodou? Že vyhazujete zdravé jídlo? Plýtváte časem sezením u notebooku a u televize místo toho, aby jste šli ven se projít nebo se třeba projet na kole? A když už jdete ven, tak sebou musíte mít peníze, aby ste mohli jít aspoň do obchodu a mohli jste něco dělat? Když se procházíte krásnou přírodou a potřebujete vyhodit nějaký papírek, tak né aby jste si ho dali do kapsy, ale raději ho zahodíte na zem a jdete dál. Lidé na Haity, v somálsku a ve většině jižní ameriky a afriky, vodu postrádají a dali by cokoliv za to, aby jim jen tak mohla téct z kohoutku. My si toho nevážíme a vodou strašně plýtváme. Na některých částech země je málo pitné vody a u nás je nadbytek vody, ale ani ji neumíme pořádně využít. Jednou nastane den, kdy pitná voda dojde uplně. Ale stejně si toho nikdo nevšímá. Raději se koupeme ve vaně až mu skoro přetýká voda, než aby se jen 10 minut sprchovali. Než aby jste si vodu, kterou ste připravili na ven, nesli, tak jí radši vylejete na zem. Někde lidé vodu postrádají a za takových pár kapek vody by snad byli schopni vraždit, ale my to prostě jen tak vylejeme, protože je u nás vody dost že? Proč by sme s ní měli šetřit, vždyť je to naprosto v pořádku. Na světě je jen 0,6% sladké a pitné vody a mořské je 97,2%. Jak dlouho myslíte, že potrvá než pitná čistá voda vymizí z povrchu země? Je pravda že má generace to zažít ještě nemusí, ale to neznamená, že by sme měli napomáhat tomu, aby to jednou přišlo. Zamyslete se někdy nad tím jak moc plýtváte tím co někdo postrádá.

Hateři

1. července 2014 v 21:45 | PooBee |  Realita VS Internet

Tralalááá..

Takže, právě sem zažila trochu trapnou chvilku na sociální síti ask.fm .. Zjistila jsem o sobě, že jsem frigidní krá*a, protože sem v 15ti panna a protože mi přijde blbost spát v 15ti s klukem už po týdnu chození :)
Sdílela jsem svůj blog na asku a hned se nějakému chytrákovi nelíbili mé názory :)
Chápu to, né každý má stejný názor, ale za to mě přeci nemusí hned urážet ne? Lidé se navzájem uráží, protože nemají stejný názory a nebo se jim nelíbí jejich styl hudby -_- Uplně fakt doslova, uplně miluju, když někdo začne druhýho nesnášet, protože poslouchá jinou hudbu než ten druhý ( popř JB / 1D apod.. ) nebo kvůli jeho názoru na cokoliv.
Víte opravdu mě zarazilo, že mi mladší holka než jsem já anonymně napsala na ask, že sem frigida, protože sem nikdy nemilovala a nikdy neměla sex a prý hned odsuzuju.
Neodsuzuju, když má sex v 15ti. Je to jejich věc. Nebudu se jim do toho rýpat, ale vážně je blbost začínat vztah sexem :) To ten vztah prostě dlouho nevydrží, ale ona si nedá říct a hejtuje mě na asku.
Proč se lidi anonymně uráží na asku? co z toho mají? 'Supeerrrr urazim jí, ani neví kdo jsem, to je tak boží :33 ' no tak ty lidi si neuvědomí co dělají špatně -_- kvůli anonymovi se nezmění :)