Hateři

1. července 2014 v 21:45 | PooBee |  Realita VS Internet

Tralalááá..

Takže, právě sem zažila trochu trapnou chvilku na sociální síti ask.fm .. Zjistila jsem o sobě, že jsem frigidní krá*a, protože sem v 15ti panna a protože mi přijde blbost spát v 15ti s klukem už po týdnu chození :)
Sdílela jsem svůj blog na asku a hned se nějakému chytrákovi nelíbili mé názory :)
Chápu to, né každý má stejný názor, ale za to mě přeci nemusí hned urážet ne? Lidé se navzájem uráží, protože nemají stejný názory a nebo se jim nelíbí jejich styl hudby -_- Uplně fakt doslova, uplně miluju, když někdo začne druhýho nesnášet, protože poslouchá jinou hudbu než ten druhý ( popř JB / 1D apod.. ) nebo kvůli jeho názoru na cokoliv.
Víte opravdu mě zarazilo, že mi mladší holka než jsem já anonymně napsala na ask, že sem frigida, protože sem nikdy nemilovala a nikdy neměla sex a prý hned odsuzuju.
Neodsuzuju, když má sex v 15ti. Je to jejich věc. Nebudu se jim do toho rýpat, ale vážně je blbost začínat vztah sexem :) To ten vztah prostě dlouho nevydrží, ale ona si nedá říct a hejtuje mě na asku.
Proč se lidi anonymně uráží na asku? co z toho mají? 'Supeerrrr urazim jí, ani neví kdo jsem, to je tak boží :33 ' no tak ty lidi si neuvědomí co dělají špatně -_- kvůli anonymovi se nezmění :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama