Říjen 2014

Hvězdy nám nepřály

31. října 2014 v 19:53 | PooBee |  Filmy a naše názory
Takže, jestli ste ten film neviděli a máte v plánu se na něj podívat tak si to nečtěte, trošku tam spojleruju. Je to jen názor tak nebuďte naštvaní a nehejtujte mě hned. Děkuji za pochopení.

Cože?

Tohle, že je ten film o kterým mi všichni říkali jak je úžasnej a jak se na něj musim podívat?
Oh god!
Když sem na to koukala tak mě to nebavilo... Začátek to jejich seznámí a dostání se do friendzony jako to bylo docela dobrý ještě.. ale jinak mě to vůbec nebavilo, ani mě to nezaujalo, je to depresivní a smutný.
To se dá nazvat jako film do depresí. Když si budete chtít pobrečet, rozhodně se na to podívejte, protože to vás k pláči dožene. Mám radši filmy u kterých se můžu zasmát. Všichni o tom mluví jak je úžasnej a jak je to zaujalo. Dobře uznávám je to zajímavý příběh holky s rakovinou a o klukovi s rakovinou a bez nohy, ale i tak. Něco tomu prostě chybí. Něco co nadchne. Tam jde jen o to jak se seznámí 2 lidi a jsou nejlepší přátelé co jim klepe smrt na dveře. V polovině filmu se zjistí že umře ten kluk a né ta holka... a hodinu se tam protahuje jeho smrt. Možná mě to nenadchlo, protože je to jakože asi ze života nebo to zobrazuje až moc reality, ale přesto to chtělo něco co nadchne. Jde vidět, že je to příběh z knížky. Miluju čtení, ale přesně takovéhle knížky jsou. Vše se tam protahuje a neni tam žádný překvapující moment.. Prostě narovinu, ten film mě nenadchl a nemám v plánu se na něj dívat znova, jestli si budu chtít pobrečet podívám se raději na titanic nebo na roztomilýho mazlíčka.
Čus čus ^^ :)

Zklamání

23. října 2014 v 18:48 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky
Jeden z nejošklivějších pocitů je ten, když se v někom strašně moc spletete. Myslíte si, že ho znáte, říká vám věci, které třeba říká jen vám. Mluví o věceh které by nikdy neudělal a nakonec se vše obrátí. Mám příklad ze života ... Mám kamaráda, který byl vždy hodný a milý a nikdy by si do pusy nevzal cigaretu. Nesnáší, když lidi kouří, ale sám nevydrží aspoň týden bez vodní dýmky.. Ale nejde tu o tu vodní dýmku.. jde tu o to, že mě viděl s cigaretou a byl naštvaný.. doslova uražený... Ale sám doma pěstuje marihuanu.. Tvrdil mi že by nehulil, že to má jen tak.. Prostě člověk co si tohle odpírá a pak přijde den kdy mi náš společný kamarád řekne jak si snim balil brko a že si dobře zahulili... V tu chvíli sem myslela, že to semnou sekne. Odsuzuje ostatní jak kouří a jak je to nezdravý, přitom 1-vodní dýmka škodí víc ( podle statistik ) 2-Hulí .. prostě pohodinda víte co... hulí si i a uplně v klidu mi píše jak by to v životě neudělal...
Prostě potlesk fakt ...
Ano tenhle článek asi za moc nestojí, ale neříkejte mi že by vás nevytočilo, když vám nějaký vám blízký člověk nalhává věci o sobě a přitom dělá opak.
Lepší je říkat věci na rovinu a ne všem říkat opak.
Čus!

Facebook

21. října 2014 v 19:44 | PooBee |  Realita VS Internet

Nový hit facebooku

"pravý kamarád se podepíše, falešný na to jen čumí :))"
No tak to si ze mě děláte legraci. Jdu na facebook a tam aspoň deset takovýhle statusů. Jasný no, přesně tak, určitě si tímhle způsobem zjistíte kdo je váš pravý přítel a kdo falešný. Tak to budu asi falešná, když jsem to nikomu neokomentovala. Facebook ovládl celý váš život a ovlivňuje vás už i v soukromý. Myslíte si že když si dáte status, tak poznáte pravého přítele. Třeba vám to okomentuje někdo kdo vás uplně moc nesnáší a pomlouvá, ale protože nechce být pozadu tak se podepíše. Lidi proberte se. Takhle si pravé přátele nenajdete. Pravý přítel je ten co vás dokáže podržet v jakékoliv situaci, ten kdo s váma je co nejvíc času, je to ten co má na vás rád i ty špatné vlastnosti a přijdou mi třeba vtipné. Pravý přítel je ten co vás neodsuzuje a bere vás takové jací jste a vážně neni váš pravý přítel ten kdo se vám podepíše pod status.

Těšilo mě! PooBee

Ďábelští lidé s andělskou tváří

20. října 2014 v 14:51 | PooBee |  Téma týdne

Takový to když...

Jak už to bývá, tak v téhle době je to tak, že ten člověk co vypadá nejvíc nevině tak zas tolik neviný neni.
Dobrou ukázkou jsou horory. Většinu času tam je považováno za to špatný nějaký monstrum, ale pak se zjistí, že je to nějaké malé dítě s roztomilýma krásnýma velkýma očima.
Nebo je to tak mezi vztahy. Kluk se zamiluje do dívky s nadělskou tváří, vypadá tak nevině a mile, ale ve skutečnosti je to tak, že je to nějaká mrcha co ráda podvádí a zahrává si s lidmi.
Dívka se zamiluje do kluka co vypadá jako její princ na bílém koni, ale vlastně je to kluk co rád hulí, střídá holky jako ponožky a nedokáže mít vztah a jestli jo tak už je zadanej nebo gay.
No ale i přesto je to v běžném životě, někdo působí nepříjemně a drsně, ale ve skutečnosti je to velice citlivý člověk co by se mohl rozkrájet jen proto aby ostatní se měli dobře.
Někdo působí mile, slušně, inteligetně a hrozně sympaticky, ale skztečnost je taková že je to nepříjemný, panovačný a arogantní člověk se zvýšeným egem. No prosim.
WELCOME TO REALITY!

"Přírodní rovnováha"

20. října 2014 v 14:12 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky

Věci ze kterých mám nechápačky

Asi spousta z vás zná seriály - Upíří deníky [ The Vampire Diaries ] , Teen wolf, The originals a takový ty podobný kde jsou čarodějnice a upíří -,- .
Čarodějky tam mluví o tom, že musí zabít všechny upíry, proto aby udrželi "přírodní rovnováhu".
Mě osobně to přijde jako hloupost.
"Přírodní rovnováha" se už neudržuje ani tím co vše člověk vytvořil. Továrny, elektrárny, vozidla na motory, eletřina a různá energie - už jen to neni přírodní rovnováha. aby se udržela nějaká ta rovnováha tak by se měly všechny tyhle věci zrušit a bylo by.
Tablety, dotykové mobily, notebooky a počítače - přijde vám to jako přírodní rovnováha?
Mě teda ne.
Dobře neříkám, že v téhle době to neni k životu potřeba jo, a ano vim že je to jen seriál, ale i tak je blbost tvrdit že upír poškozuje přírodní rovnováhu a mezi tim mít zařízení se kterym se dovoláš, vyfotíš,natočíš, je dotykový, nahraješ zvuk, dostaneš se na internet.
No to byla jen takový to pro zajímavost a můj "názor" ohledně těhle seriálů.
Bye ^^