Prosinec 2014

Vánoce

24. prosince 2014 v 13:22 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky
Když jsem byla menší, do takových 11ti let, jsem Vánoce strašně prožívala. Od mých 4 let do 8 let jsem s mým mladším bráškou a starší sestrou celý den byli bobovat za panelákem na kopečku a pak si nás mamka zavolala domů. Všichni jsme se povině museli umejt a doslova vydrhnout, poté obléct do svátečního oblečení a jít na večeři. Od stolu se nikdo nesměl zvednout, ani ten kdo nandaval jídlo, mamka si ho vždy dala někam po ruce, aby se nemusela zvedat. Po večeři jsme zvedli talíře a tam byla schovaná šupina. Tu jsme si z pod talíře vyndali a schovávali do našich peněženek pro štěstí. Mamka mě a bráchu a ségru zahnala do pokoje, zatáhla závěsy a zavřela dveře. Snažila se být co nejtišší. Já jsem si většinou hrála s bráškou. Po takových deseti minutách čekání jsme uslyšeli zvonek. Tak jsme se zvedli a šli do obývacího pokoje. Tam stála mamka s jejím přítelem ( bráchovo tátou) u stromečku a pronesla "Přišel ježíšek a něco vám tu nechal." Takže jsme si hromadně sedli ke stromku a začali rozbalovat.Nikdy jsem na vánoce nejedla a čekala na zlatý prasátko až ho večer uvidim. Nikdy jsem toho hajzla neviděla :D. Když mi bylo 9 odstěhovali jsme se do jinýho bytu. Sestra se do Vánoc odstěhovala k tátovi takže jsem strávila Vánoce jen s mamkou a bráchou. Ráno potom co jsme vstala si mě vyzvedl táta a jezdili jsme navštívit celou rodinu. Nakonec jsme se všichni sešli u tety Jitky, tátovo sestry. Pak mě odvezli domů a naše večery se trochu pozměnily. Normálně jsme se oblíkli do svátečního. Sedli si ke stolu a jedli. Před večeří jsme si rozkrojili jablko a mamka od stolu začala normálně vstávat. Ve 12ti letech jsem se odstěhovala k tátovi. Na Vánoce jsem chodila k mamce. Ale byli to katastrofální Vánoce. Od roku 2011 jsem je vážně začala nesnášet. Všichni jsou akorát nepříjemní. Zdobení stromečku mě taky nebaví. Celý den jsem zalezlá v pokoji abych nepřekážela. Máma je akorát na mě naštvaná, že k ní chodim jen na Vánoce a všechno mi vyčítá. Chybí mi ty krásný Váncoe z dětství. Žádný problémy a z těch Vánoce máte jen radost
-PooBee

těžký život teenagerky

11. prosince 2014 v 17:20 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky
Asi každá znás... dobře každá uplně ne, zažila ten pocit, že je ošklivá a nechtěná. Máte pocit, že ste z vaší party kamarádek nejošklivější a že si nikdy nikoho nenajdete. Tenhle pocit jsem začala poznávat na vlastní oči. Doufala jsem, že to nikdy nepřijde. ale bohužel jsem se tomu nevyvarovala. Je mi 15 let a jsem naprosto normální holka. Dobře, kecám.. zas tak normální nejsem. Jsem praštěná a mám svý úchylky. Miluju uplně obyčejné věci, ale pro mě jsou neobyčejné. Miluju smích a srandu a dělání blbostí, jenže to se v téhle době na veřejnsot moc nehodí. No, ale o tohle tu nejde.. Jde tu o to, že jsem přešla teďko na střední. Jsem v prváku ve Varech. Našla jsem si na intru skvělý kamarádky a ve třídě taky

S láskou -PooBee

Rande <3

1. prosince 2014 v 14:24 | PooBee
Včera večer, jsme já a má spolubydlící na intru nemohly usnout. Vůbec sme se nevyspali, tak sme si aspoň povídali. Probírali jsme kluky a představy o prvním rande. Já osobně miluju ježdění na bruslích. Jednou sem byla i na bruslích na ledě a na to, že sem na nich byla poprvé a naposledy jsem se cítila jak premiantka v bruslení :'D . No ale zpět k tématu.... Moje představa rande a mé vysněné rande by mělo být takovéhle :
- Kluk zamnou přijde s tím, že se mě zeptá jeslti mám lední brusle. Já samozřejmě řeknu jo i když je třeba nemám, ale prostě si je za každou cenu seženu. Řekne mi v kolik a kde mám být. Dorazím tam a společně pojedem na bruslák. Nikdo by tam nebyl, jenom my dva a celý (venkovní) bruslák jen pro sebe. Začalo by sněžit a všude by byli krásné vánoční ozdoby, jezdili by sme spolu po ledě a najednou by sme se zastavili uprostřed brusláku. On by mě políbil a řekl by mi, že jsem to nejlepší co ho v životě potkalo.
Jenže to jsou jen představy a tohle bude navždy jen v mé fantazii, protože takhle to bývá přesně v romanťácích a přesto, že mi romantický filmy lezou krkem tak je to jedna z nejkrásnějších věcí co bych chtěla v životě zažít.
-PooBee ^^