Rande <3

1. prosince 2014 v 14:24 | PooBee
Včera večer, jsme já a má spolubydlící na intru nemohly usnout. Vůbec sme se nevyspali, tak sme si aspoň povídali. Probírali jsme kluky a představy o prvním rande. Já osobně miluju ježdění na bruslích. Jednou sem byla i na bruslích na ledě a na to, že sem na nich byla poprvé a naposledy jsem se cítila jak premiantka v bruslení :'D . No ale zpět k tématu.... Moje představa rande a mé vysněné rande by mělo být takovéhle :
- Kluk zamnou přijde s tím, že se mě zeptá jeslti mám lední brusle. Já samozřejmě řeknu jo i když je třeba nemám, ale prostě si je za každou cenu seženu. Řekne mi v kolik a kde mám být. Dorazím tam a společně pojedem na bruslák. Nikdo by tam nebyl, jenom my dva a celý (venkovní) bruslák jen pro sebe. Začalo by sněžit a všude by byli krásné vánoční ozdoby, jezdili by sme spolu po ledě a najednou by sme se zastavili uprostřed brusláku. On by mě políbil a řekl by mi, že jsem to nejlepší co ho v životě potkalo.
Jenže to jsou jen představy a tohle bude navždy jen v mé fantazii, protože takhle to bývá přesně v romanťácích a přesto, že mi romantický filmy lezou krkem tak je to jedna z nejkrásnějších věcí co bych chtěla v životě zažít.
-PooBee ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama