Únor 2015

Být neviditelný

21. února 2015 v 18:30 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky
Už jste zažili ten pocit, že jste naprosto ignorováni a cejtíte se být neviditelnými?
Myslím, že aspoň 99% z vás ano.
Myslím, že nejsmutnější to je v den narozenin.
Moje rodina se mě furt ptá proč s nimi nikdy nejsem na zahradě na grilovačce a radši jsem venku s kamarádkami nebo na notebooku doma. A v tom to článku mají odpověď. Jestli to čte zrovna někdo kdo má mladšího sourozence a zrovna TY jsi ten kdo je středem pozornosti, tak si představ jak by bylo tobě.
Už od dob co si vzpomínám jsou mé každoroční narozeniny stejné. Slavíme to nejdřív v rodiném kruhu kde všichni děláme jak jsme strašně šťastní. Všichni se tam smějou vtipům mé starší sestry a já tam sedím a koukám a přeju si ať už je konec a můžu jít zase na notebook nebo dělat cokoliv jinýho.
Když má narozeniny má nejstarší sestra, je středem pozornosti ona. Když má narozeniny má starší sestra, je středem pozornosti taky ona, ale když mám narozeniny já, je středem pozornosti má starší sestra. Vypráví vtipy a všichni se společně smějou. Pak mluví o tom jak se jí daří v jejím kadeřnictví, pak si vypráví její historky.. a já tam furt sedim. Zeptám se kde máme pití oni ani neposlouchaj a ani snad neví že tam jste ... prostě jako by jste byli neviditelný. I kdyby jste tam skákali dva metry vysoko tak si vás nevšimnou.

-PooBee (: