Říjen 2015

Normalita lvl 999999999999

1. října 2015 v 15:57 | PooBee
Jak jsem si všimla tak v téhle době.... přesněji ve 21.století, je naprosto normální přidávat veřejně na facebook svoje přirození a to jak si strkáte prsty do prdele (y)
co člověk na facebooku nenajde .. myslíte si o někom že je to naprosto normální člověk a najednou vidíte jak přidal 8 fotek svého péra a zadku ... a ne jestli si říkáte že to je fake tak ne není.. toho kluka znám osobně, byl to slušný kluk, a najednou vidíte ty fotky a v tu chvíli se sakra zaseknete nad tím jestli je vůbec tady někdo normální.
Na fb jsem toho viděla už dost, ale tohle teda ne.
To neni normální prostě, ten člověk nemůže normálně přemýšlet, v tu chvíli přemýšlíte o tom jestli si to nějak tajně fotil a někdo mu vlezl na fb nebo jestli neni nemocnej nebo jestli se prostě a jednoduše nezbláznil, protože tohle vidět je vrchol.
--Lidem, si myslím, že už trochu hrabe z toho internetu. Vidíte články z novin jen o nějakých úchylácích, o vraždách, únosech, znásilněních ... prostě... co to je a proč to lidi dělají? Uvažuje tu vůbec někdo? Přijde mi že z her, filmů, internetu a všeho celkově lidi přicházejí o rozum.. neříkám, že by měli přestat dělat něco co je baví, ale tohle už přechází meze... lidi v téhle době vůbec nezapínají mozky.. vůbec...
těšilo mě
-PooBee