Listopad 2015

Realita vs Facebook

30. listopadu 2015 v 20:28 | PooBee
V poslední době se nestačím divit, čemu všemu lidé dokáži díky facebooku uvěřit. Pro mnohé se facebook stává realitou. Většinou mladistvých v téhle době má internet v mobilu a na mobilu tráví většinu svého času i přesto že je venku s přáteli, tak sedí a je stále na messengeru, na snapchatu má potřebu sdílet každou věc, kterou právě dělá a všechny o tom musí informovat. Je to smutné jak se jinak většina mladistvých neumí bavit a neumí se bavit ve společnosti.
Dělala jsem ohledně tohoto průzkum. Sledovala facebookové statusy a jejich komentáře. Stačí si dát " -cítí se osaměle" a všichni vám hned napíšou jak to a co se děje.. lidé si vás všimnou a všimnou si, že jste smutní jen pokud si aktualizujete svůj status "-cítí se být na dně" apodobné, ale jakmile by jste šli po ulici s tváří plnou slz všimne si vás jen pár lidí a ne všechny bude opravdu zajímat co je s tebou, ale bude je zajímat něco co by mohl rozšířit dál a brát to jako nový téma týdne.
S kamarádem jsme měli nápad, že se dáme na facebooku do vztahu a schválně kdo všechno tomu uvěří. Já jsem typ holky co na lásku nevěří, co si myslí že nikomu dlouho vztah nevydrží a když vidí nějaký pár jak se spolu cicmají tak si jen odfrknu, neřeště to raději jsem prostě taková a můj názor nezměníte.. no prostě budeme pokračovat.. většina mých přátel a hlavně mí blízcí přátelé ví jaký na to mám názor takže ví, že bych do vztahu opravdu nešla a když už tak jen s jedním nejmenovaným klukem (který o mě samozřejmě nemá zájem).
Samozřejmě i přesto tomu většina lidí uvěřila.. je to hodně probíraný téma.. říká se že jsem kun*a protože se jeho kámoš o mě snažil měsíce ( měsíc a půl .. wow -_- :D ) potom že mám na lepšího... další věc že tomu nemůžou věřit, další jsou překvapeni a ti další gratulují ...
No timhle jsem chtěla jen říct.. že ne vše co je na facebooku zadané znamená, že je pravda. Když si na fb zadám že jsem z brooklynu nemusí to přeci znamenat, že jsem opravdu z brooklynu ...
Chce se to jen nad tím zamyslet a nebrat vše vážně...
:) :) :) :)