Naše existence...

12. ledna 2017 v 11:53 | PooBee |  PooBee a její úvahy a myšlenky

Naše existence ...

Každý z nás je zde z nějakého určitého důvodu, ale všichni dohromady tvoříme celek, který má společný cíol, aniž by jsme měli sebemenší tušení.
Jednotlivé osoby mají svůj vlastní cíl, kterého chtějí sami za sebe dosáhnout a byli spokojení. Ale co za úkol máme my všichni dohromady?
Všichni, kteří máme nějaký cíl, posouváme svět o další krok dál, i přesto že si to ani neuvědomujeme, tak svými talenty, znalostmi, koníčky, vynálezy a jen i naším dobrým srdcem, posouváme naše lidstvo, existenci a celý svět dál. Stále přichází nové nápady na posílení pracovních sil, ekonomiky, pomoci nesoběstačným, ochrany přírody a zvířat a náhrady za nás samotný. Vymýšlejí se nové stroje, nachází nové druhy rostlin, zvířat a snažíme se o celkový, nejen hospodářský, rozvoj. Bohužel i přesto, že se snažíme o co největší rozvoj, tak to má své následky. Již několik druhů zvířat vyhynulo, přívádíme přírodní katastrofy a ničíme vlastní životní prostředí.
Naše lidstvo je pro nás všechny a naše životy přínosem, ale pro naší Zemi, životní prostředí a celý svět je zkázou. Sice si stále myslíme, že tohle všechno je pro nás přínos, ale nakonec my sami budeme ti co nás dovedou k zahynutí, protože na výběr a čas na záchranu není. Když se nad tímto více zamyslíme, tak si uvědomíme, že naše existence je naše zkáza života.

-PooBee

[z této krátké úvahy jsem dostala za 1, jsem ve třetím ročníku na pedagogické škole.]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama